فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

.::معرفی ۱۰ سایت بسیار مفید برای دانلود فایلهای PSD ::.

isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

افتخارات : 6 4
    جنسيت : ذكر
    تعداد پستها : 464
    امتياز ها : 1216
    تشكر : 9
    تاريخ عضويت : 2010-06-04

.::معرفی ۱۰ سایت بسیار مفید برای دانلود فایلهای PSD ::. Empty .::معرفی ۱۰ سایت بسیار مفید برای دانلود فایلهای PSD ::.

پست من طرف isatice 2010-12-04, 11:34 pm

اگر سر و کار شما با فتوشاپ و طراحی زیاد است احتمالا نیاز به ابزارهایی مانند پترن، گرادیانت، شیپ و . . . بسیار بوده است و گاهی اوقات نیاز داشته اید تا شکل یا شیئی خاص را طراحی نمایید. امروز قصد دارم ۱۰ سایت بسیار مفید که در زمینه فتوشاپ و مایحتاج آن فعالیت دارند را به شما عزیزان معرفی کنم. در این وب سایت ها شما میتوانید طرحهای لایه باز بسیار زیادی در دسته بندی های مختلف و همچنین انواع و اقسام اکشن ها، گرادیانت ها، شیپ ها،آیکون ها، فریم ها و . . . را پیدا نمایید و مطمئنم میتوانید از خیلی از آنها در کارها و پروژه های خود استفاده نمایید و در زمان خود صرفه جویی زیادی نمایید :

.::معرفی ۱۰ سایت بسیار مفید برای دانلود فایلهای PSD ::. Site

PSD Galaxy

DownLoad PSD

Devian Art

Lord of Design

Bevel and Emboss

Design Bum

GFX Fever

PSD List

PSD Graphics

Free PSD

اكنون 2024-04-28, 3:06 pm ميباشد