فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

بعد از 2 سال قاتل دوست قديمي دستگير شد

tara
    tara
    User
    User

افتخارات : 2 3
    تعداد پستها : 68
    امتياز ها : 150
    تشكر : 8
    تاريخ عضويت : 2010-09-24

بعد از 2 سال قاتل دوست قديمي دستگير شد Empty بعد از 2 سال قاتل دوست قديمي دستگير شد

پست من طرف tara 2010-09-25, 3:39 pm

بعد از 2 سال قاتل دوست قديمي دستگير شد

روز نهم آبان سال 87 مردي رهگذر در ميدان فرمانداري شهرستان شهريار مرد زخمي‌اي را ديد كه در كنار ميدان رها شده است.
    مرد رهگذر با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 شهريار تماس گرفت و از ماموران تقاضاي كمك كرد. با حضور ماموران در محل حادثه، بلافاصله مرد زخمي به بيمارستان منتقل شد ولي براثر شدت خونريزي جان باخت. ماموران با اطلاع موضوع به بازپرس كشيك ويژه قتل دادسراي شهريار، جسد مرد جوان را به پزشكي قانوني منتقل و تحقيقات خود را براي يافتن عامل جنايت و مشخص شدن هويت مقتول آغاز كردند.

تحقيقات در اين باره ادامه داشت تا اين‌كه زني با حضور در پليس آگاهي شهريار از گم شدن پسر جوان خود به نام مهريار خبر داد. كارآگاهان جنايي كه احتمال مي‌دادند جسد متعلق به فرزند گمشده اين زن باشد، از او خواستند به پزشكي قانوني مراجعه كند كه به اين ترتيب هويت مقتول تاييد شد.

آخرين ملاقات شوم

با مشخص شدن هويت مقتول، كارآگاهان جنايي به تحقيق از خانواده وي پرداختند كه معلوم شد مرد جوان، آخرين بار قصد ملاقات با يكي از دوستانش به نام محمد را داشته است. با به دست آمدن اين اطلاعات، محمد به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقيب قرار گرفت. در ادامه تحقيقات مشخص شد او بعد از وقوع حادثه از خانه‌اش خارج شده و اعضاي خانواده‌اش هم از او اطلاعي ندارند.

كارآگاهان جنايي آگاهي شهريار به جستجوي خود ادامه دادند ولي سرنخي از مخفيگاه او پيدا نكردند تا اين‌كه بعد از 2 سال، هفته گذشته كارآگاهان اطلاع يافتند متهم به قتل فراري در كارخانه‌اي قديمي در حسن‌آباد قم كار مي‌كند.

با مشخص شدن اين موضوع، ماموران با نيابت قضايي به محل فوق اعزام شدند و متهم را كه در اتاقك نگهباني كارخانه خوابيده بود، شناسايي و دستگير كردند.

اعتراف به قتل دوست

پس از انتقال متهم به قتل به پليس جنايي آگاهي شهريار، وي در بازجويي گفت: من و مقتول از دوستان قديمي يكديگر بوديم.

چند روز پيش از حادثه مقتول پشت سر يكي از دوستانم بدگويي كرد كه من با وي مشاجره كردم و از او كينه به دل گرفتم. متهم به قتل افزود: به اين ترتيب اختلاف‌هايمان شروع شد تا اين‌كه روز حادثه دوباره با هم دعوا كرديم و مشاجره لفظي‌مان بالا گرفت. در همين موقع بشدت عصباني شدم و با چاقو چند ضربه به او زدم و فرار كردم.

منبع خبر : جام جم - [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

اكنون 2024-05-20, 9:43 am ميباشد