فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

درخواست جدايي تنبيه مرد براي درس خواندن زنش

tara
    tara
    User
    User

افتخارات : 2 3
    تعداد پستها : 68
    امتياز ها : 150
    تشكر : 8
    تاريخ عضويت : 2010-09-24

درخواست جدايي تنبيه مرد براي درس خواندن زنش Empty درخواست جدايي تنبيه مرد براي درس خواندن زنش

پست من طرف tara 2010-09-25, 3:47 pm

درخواست جدايي تنبيه مرد براي درس خواندن زنش

خبرگزاري فارس: مرد جواني به دادگاه خانواده آمد و مدعي شد كه عاشق تحصيل است و مي‌خواهد از زنش كه اصلاً تمايلي به ادامه تحصيل ندارد، جدا شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، مردي با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست جدايي خود را به قاضي نجفي رئيس شعبه 234 اين مجتمع قضايي خانواده ارائه كرد.

اين مرد 33 ساله در حضور قاضي نجفي بيان كرد: همسرم دانشجو است و سال دوم حسابداري تحصيل مي‌كند ولي حالا مايل به ادامه تحصيل نبوده و مي‌خواهد از درس رها شود.

وي با بيان اينكه من عاشق زن تحصيلكرده هستم، ادامه داد: مي‌خواهم همسرم مانند من تحصيل كرده باشد ولي او حرف از كشش نداشتن و درس نخواندن مي‌زند.

مرد گفت: ما فرزندي نداريم كه همسرم نتواند تحصيل كند، در واقع هيچ مانعي براي تحصيل كردن او وجود ندارد و حتي من حاضر به تشويقش در اين زمينه هستم.

زن 30 ساله در دادگاه حاضر شد و گفت: من استعدادي در تحصيل كردن ندارم و مي‌خواهم از ادامه تحصيل رها شوم ولي شوهرم مانع است.

وي با بيان اينكه از اصرار شوهرم خسته شدم، ادامه داد: جدايي تنها راه براي نجات از من نيست شوهرم بايد خودش را تغيير دهد و نگاهش را متفاوت كند.

مرد بار ديگر در مقابل قاضي نجفي بيان كرد: همسرم بايد تحصيل كرده باشد و گرنه من از او جدا مي‌شوم و تنها زندگي خواهم كرد.

قاضي نجفي حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و پرونده را مختومه اعلام كرد.

انتهاي پيام/ب

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

اكنون 2024-05-10, 6:57 am ميباشد