فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

باقري: دوست داشتم در ورزشگاه آزادي خداحافظي كنم

isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

افتخارات : 6 4
    جنسيت : ذكر
    تعداد پستها : 464
    امتياز ها : 1216
    تشكر : 9
    تاريخ عضويت : 2010-06-04

باقري: دوست داشتم در ورزشگاه آزادي خداحافظي كنم Empty باقري: دوست داشتم در ورزشگاه آزادي خداحافظي كنم

پست من طرف isatice 2010-10-06, 9:41 am

ازي با برزيل فرصتي براي كريم باقري با سابقه‌ترين ملي پوش فوتبال ايران است كه پس از 17 سال و 3 ماه و با انجام هشتاد و پنجمين بازي ملي خود با بازوبند كاپيتاني از تيم ملي خداحافظي كند.

كريم باقري 37 ساله كه در سال 87 و به دنبال آمادگي خيره‌كننده‌اش پس از 7 سال به تيم ملي بازگشت، اين بار با ابتكار باشگاه پرسپوليس و فدراسيون فوتبال طي بازي بزرگ ايران با برزيل براي آخرين بار افتخار پوشيدن پيراهن تيم ملي را به دست مي‌آورد تا در اين بازي تاريخي، مرد اخلاق تاريخ ليگ برتر فوتبال ايران، سهمي در بازي تيم ملي برابر حريف سرشناس‌اش داشته باشد.

باقري كه در 16 خرداد سال 1372 در جام اكو و برابر تيم پاكستان اولين بازي ملي خود را انجام داد در اين سال‌ها علاوه بر ثبت 50 گل ملي، بيش از 300 بازي در ليگ برتر و جام آزادگان، 60 بازي در بوندس‌ليگا و در تيم آرمينيا بيله فيلد و يك بازي در ليگ برتر جزيره را به همراه چارلتون تجربه كرده و به افتخاراتي همچون حضور در جام جهاني 98 و عنوان سومي جام ملت‌هاي آسيا دست يافته است.

باقري با ابراز خوشحالي از حضور در اين ميدان بزرگ ملي، گفت: برزيل ستاره‌هايي دارد كه شايد هر كسي دوست داشته باشد مقابل آنها به ميدان برود و اين موضوع را براي فوتبال ملي ايران به فال نيك مي‌گيرم. برزيل تيم بزرگ و ريشه‌داري است و ما روز سختي مقابل اين تيم داريم. اميدوارم از اين بازي نهايت استفاده را ببريم.باقري در عين‌حال افزود:خيلي دوست داشتم اين اتفاق در ورزشگاه آزادي رخ دهد. اميدوارم در بازي‌هاي بعدي در تهران با حضور 120 هزار هوادار و يك تيم بزرگ، ساير اسطوره‌هاي ما از فوتبال خداحافظي كنند.

باقري در جواب اين سوال كه آيا به خاطر دربي در بازي مقابل برزيل احتياط خواهيد كرد، گفت: دربي براي من مهم نيست و مثل همه بازي‌هاي ديگر است. براي من همه بازي‌ها كه با لباس پرسپوليس به ميدان مي‌روم مهم و ضروري است.

اين در حالي است كه علي دايي سرمربي پرسپوليس و بهترين گلزن ملي جهان از برگزاري مراسم خداحافظي براي بزرگان فوتبال استقبال كرد و در اين باره گفت: به نظر من بايد از بازيكناني مانند كريم باقري كه زحمات زيادي براي تيم ملي كشيده‌اند و جواني خود را براي ايران گذاشته‌اند، در بازي‌هاي بزرگ تقدير كرد و اميدوارم اين كار ادامه داشته باشد.

اكنون 2024-05-20, 10:16 am ميباشد