فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

قطبى: به زودى فوتبال ايران صاحب چند مهاجم بين المللى مى شود

isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

افتخارات : 6 4
    جنسيت : ذكر
    تعداد پستها : 464
    امتياز ها : 1216
    تشكر : 9
    تاريخ عضويت : 2010-06-04

قطبى: به زودى فوتبال ايران صاحب چند مهاجم بين المللى مى شود   Empty قطبى: به زودى فوتبال ايران صاحب چند مهاجم بين المللى مى شود

پست من طرف isatice 2010-09-22, 9:33 am

تهران IranSport.Net - افشين قطبى سرمربى تيم ملى فوتبال ايران از مسئولان خواست براى كمك به روند جوان گرايى تيم، مشكلات خروجى بازيكنان را حل كنند. او در جمع خبرنگاران درباره وضعيت اردوى تيم ملى گفت: هر روز كه اردو تشكيل مى شود من احساس مى كنم كه بازيكنان روز به روز هماهنگ تر مى شوند و هر دقيقه آمادگى بيشترى كسب مى كنند. ما بايد در اين اردو تيم را مديريت مى كرديم چرا كه چند بازيكن مصدوم بودند و چند بازيكن هم به خاطر فشردگى رقابت هاى ليگ شرايط ويژه اى داشتند. به همين خاطر تغيير در برنامه ايجاد كرديم تا بتوانيم شرايط خوبى داشته باشيم.
    وى درپاسخ به اين سوال كه به نظر مى رسد شما در خط حمله هنوز به
    جمع بندى نهايى نرسيده ايد؟ گفت: هر روز به تركيب نهايى نزديك تر مى شويم. با اين حال بازيكنان خوبى در خط حمله داريم و در آينده اى نزديك فوتبال ايران صاحب چندين مهاجم بين المللى خواهد شد.
    سرمربى تيم ملى افزود: با اين حال اين يك واقعيت است كه در برخى پست ها ما وضعيت بهترى داريم. اميدوارم باشگاه ها با انجام كارهاى پايه اى بتوانند فوتبال ايران را در پست هاى مختلف ثروتمند كنند.
    قطبى درباره حضور على سعيدلو بر سر تمرين تيم ملى گفت: من بايد از ايشان تشكر كنم. ازروزى كه سعيدلو به عنوان رئيس سازمان تربيت بدنى انتخاب شد او حمايت صددرصدى از من و تيم ملى داشته است و با آمدن او بر سر تمرين تيم ملى انگيزه بازيكنان بيشتر خواهد شد. جام ملت ها براى ما بسيار مهم است و قهرمانى در اين رقابت ها اثرات طولانى مدتى در فوتبال ايران خواهد داشت.
    او در پاسخ به اين سوال كه آيا شما مرتب و از زمان حضور سعيدلو به عنوان معاون اجرايى رئيس جمهور با او جلسه داشته ايد؟ گفت: من با سعيدلو از زمان حضورم در پرسپوليس با هم شناخت داشتيم. من علاقه زيادى به تفكرات ايشان دارم. ما چندين جلسه با هم داشتيم كه در چند تاى آنها هم كفاشيان حضور داشته است. من شك ندارم وقتى تيم مى خواهد موفق شود بايد پشتيبانى يك كشور را به دنبال داشته باشد.
    وى افزود: ما ايرانى ها حساس هستيم اما بعضا به خاطر امكانات كمى كه داريم و به خاطر مشكلات پروازى پيش از شروع بازى هايمان ۲ بر صفر از حريفان عقب هستيم. اين نشان مى دهد كه همه از جمله رسانه ها بايد به تيم ملى كمك كنند. چرا كه موفقيت تيم ملى موفقيت فوتبال ايران است.
    قطبى در پاسخ به اين سوال كه پيروزى در ۲ بازى اخير به نظر مى رسد شرايط بهترى ايجاد شده است؟ گفت: به خاطر تجربه اى كه دارم هميشه سعى كردم به خود اجازه ندهم كه جو بر من اثر بگذارد اما به هر حال چون انسان هستم ممكن است اين مساله تاثيرگذار باشد. با اين حال مى دانم كه در ورزش قهرمانى بايد نتيجه گرفت و نتايج مانند ويتامين مى ماند كه باعث قدرتمندتر شدن مى شود. پس از ناكامى ايران در راه رسيدن به جام جهانى غرور ملى كمرنگ شده بود اما با پيروزى در ۲ بازى اخير شرايط بهتر شده است.
    وى افزود: با اين حال ما نبايد خودمان را به خاطر اين ۲ برد گم كنيم و مغرور شويم. بايد بدانيم كه بازى هاى دوستانه تنها دوستانه هستند.
    قطبى درباره رابطه اش با خبرنگاران گفت: من هميشه به خبرنگاران احترام گذاشته ام. خبرنگاران كارشان را انجام مى دهند و كارشان اطلاعات دادن به مردم است. من هيچ وقت با خبرنگارى مشكل نداشتم. تنها تلاش كرده ام مديريت رسانه اى انجام دهند. فكر مى كنم فضايى كه به وجود آورده ايم به تيم ملى بيشتر كمك مى كند.
    سرمربى تيم ملى درباره جايگزينى بازيكنان جديد هم گفت: سعى كرده ايم براى خلعتبرى و حدادى فر بليت تهيه كنيم كه آنها پس از بازگشت از كره جنوبى به اردوى تيم ملى در اردن بپيوندند. با اين حال اگر غلامى آماده شود يكى از آنها در كنار ذوب آهن خواهند ماند.
    وى درباره مشكلات سربازى بازيكنانى نظير احسان حاج صفى هم گفت: به ما اعلام شده كه حاج صفى نمى تواند در اين سفر ما را همراهى كند. من از اين اتفاق بسيار ناراحتم. او گزينه اصلى تيم ملى براى دفاع چپ است. من واقعا مسئولان را نمى شناسم اما از آنها مى خواهم به تيم ملى كمك كنند. ما چطور مى توانيم بدون اينكه از بازيكنان جوان استفاده كنيم جوان گرايى كنيم. ما در اردوى قبلى با يك روز تاخير مهرداد اولادى و ميلاد زنيدپور را در اختيار داشتيم كه اين به ضرر ماست. او در پايان درباره ديدار ذوب آهن با پوهانگ كره جنوبى هم گفت: اميدوارم ذوب آهن در كره جنوبى موفق شود اما تجربه ام به من مى گويد اگر قرار است يك تيم در كره نتيجه بگيرد بايد ۹۰ دقيقه حمله كند و در جلوى زمين حضور داشته باشد.

اكنون 2024-05-10, 5:45 pm ميباشد