فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

جزييات پيچيده در پرونده شكايت مصطفوي

isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

افتخارات : 6 4
    جنسيت : ذكر
    تعداد پستها : 464
    امتياز ها : 1216
    تشكر : 9
    تاريخ عضويت : 2010-06-04

جزييات پيچيده در پرونده شكايت مصطفوي Empty جزييات پيچيده در پرونده شكايت مصطفوي

پست من طرف isatice 2010-10-07, 9:34 am

سعيد فائقي ، معاون سازمان تربيت بدني در دوره رياست مصطفي هاشمي طبا در حالي در گفت و گوي ديروزش با يكي از خبرگزاري ها نوشتن نامه به صفايي فراهاني رييس سابق فدراسيون فوتبال را تكذيب كرده است كه چند روز پيش داريوش مصطفوي اين نامه را در همان خبرگزاري به عنوان يكي از مداركش دال بر داشتن طلب از فدراسيون فوتبال منتشر كرده بود.

به گزارش ايلنا، اين نامه كه با شماره 19596 در تاريخ 9 تير 1378 به رشته تحرير در آمده به امضاي سعيد فائقي رسيده است . فائقي مي گويد: من نمي‌دانم كه آيا هاشمي طبا طي نامه‌اي رسمي طلبكار بودن مصطفوي را به فدراسيون اعلام كرده يا اينكه در ملاقات حضوري به طور شفاهي به صفايي فراهاني اطلاع داده كه طلب وي را پرداخت كند. من هيچ نامه‌اي به طور مستقيم براي صفايي فراهاني ننوشتم. به احتمال فراوان صفايي نامه را از هاشمي طبا دريافت كرده و به شخص هاشمي هم پاسخ آن را داده است. من نه از طرف هاشمي طبا و نه صفايي فراهاني نامه‌ي رسمي دريافت نكرده‌ام. فقط اين مسائل به طور غير رسمي مطرح مي‌شد.

اين در حالي است كه مصطفوي شنبه گذشته نامه اي كه فائقي براي صفايي فراهاني نوشته را منتشر كرده بود. با چنين اتفاقاتي به خوبي مي توان دريافت كه پرونده شكايت مصطفوي از فدراسيون جزييات پيچيده اي دارد و يك يا چند نفر در اين ميان از گفتن حقيقت طفره مي روند.

اكنون 2024-05-20, 12:59 pm ميباشد