فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

اعتراف زن‌عموي جنايتكار به قتل ندا كوچولو

isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

افتخارات : 6 4
    جنسيت : ذكر
    تعداد پستها : 464
    امتياز ها : 1216
    تشكر : 9
    تاريخ عضويت : 2010-06-04

اعتراف زن‌عموي جنايتكار به قتل ندا كوچولو Empty اعتراف زن‌عموي جنايتكار به قتل ندا كوچولو

پست من طرف isatice 2010-10-09, 7:07 am

راز مرگ غم‌انگيز «ندا كوچولو» سرانجام پس از 51 روز با اعتراف‌ تكان‌دهنده زن عموي فاش شد. «فاطمه» - 30 ساله – كه به اتهام كودك‌آزاري منجر به مرگ «ندا كوچولو» در بازداشت به سر مي‌برد، در دومين جلسه بازجويي لب به اعتراف گشود و به قتل دختر سه ساله اعتراف كرد. صبح ديروز – چهارشنبه 14 مهر – مأموران زندان فاطمه – متهم – را براي بازجويي به شعبه اول بازپرسي دادسراي ناحيه 6 – خارك – منتقل كردند.

وي درباره جنايت خود به قاضي عباس خوشكام گفت: قسم مي‌خورم قصد كشتن «ندا» را نداشتم. من او را همانند دو فرزندم دوست داشتم. اما آن روز «ندا» در آشپزخانه ادرار كرد. من هم كه تازه خانه را تميز كرده بودم با مشاهده اين صحنه از شدت عصبانيت به خشم آمده و كنترلم را از دست دادم و چند سيلي به صورتش زدم. بعد هم او را به حمام خانه كه در كنار آشپزخانه قرار داشت بردم و در آنجا او را به زمين كوبيدم و به دليل آن كه عرض حمام كم بود، سرش محكم به ديوار خورد. بعد هم براي آوردن لباس‌هايش از حمام خارج شدم و هنگام بازگشت ناگهان متوجه شدم كه او به شكم روي زمين افتاده است و تكان نمي‌خورد با ديدن پيكر بي‌جان دختربچه ترسيدم و وحشت‌زده «ندا» را چند بار صدا زدم اما جوابي نشنيدم. سپس ديوانه‌وار همسايه‌ها را صدا زدم و به سراغ آنها رفتم و كمك خواستم، دقايقي بعد همراه همسايه‌ام ندا را به بيمارستان رسانديم.

فاطمه كه از قتل «ندا كوچولو» بسيار مضطرب و ناراحت بود با صداي بغض‌آلودي ادامه داد: قصد آزار رساندن به او را نداشتم. هيچ‌گاه او را كتك نمي‌زدم. اما در اين اواخر به دليل آن‌كه در خانه ادرار مي‌كرد عصبي مي‌شدم ولي يك هفته قبل از مرگش به خاطر همين مسئله بدنش را سوزاندم كه بلافاصله به خاطر اين كه خودم بچه‌دارم و دلم نمي‌خواهد كسي با فرزندانم اين كار را بكند پشيمان شدم. حالا هم از كاري كه كردم دچار عذاب وجدان شده‌ام و مي‌خواهم به خاطر فرزندانم كمكم كنيد.

زن‌عموي «ندا كوچولو» درباره كبودي‌هاي روي بدن ندا گفت: من اتهام يك بار سوزاندن و انداختن ندا كوچولو را در حمام خانه كه باعث مرگش شده است قبول دارم. اما اتهام ضرب و جرح و كبودي‌هاي روي بدنش را نمي‌پذيرم. چون همه بستگانم شاهد هستند كه پسر كوچكم او را كتك مي‌زد. بارها نيز به خاطر اين كارش از سوي من و پدرش تنبيه مي‌شد، اما او دست‌بردار نبود. از آنجايي كه ندا مرتب از سوي پسرم كتك مي‌خورد، چند بار از شوهرم خواستم تا او را تحويل مادرش بدهد اما همسرم قبول نكرد.

در ادامه بازجويي‌ بازپرس پرونده از متهم درباره آخرين نظريه پزشكي قانوني مبني بر شكستگي بازوي ندا كوچولو پرسيد كه «فاطمه» پاسخ داد، من از اين موضوع بي‌اطلاع هستم شايد زماني كه او را روي زمين انداختم دستش زير بدنش مانده و باعث شكستگي بازويش شده باشد. در پايان جلسه بازجويي بازپرس پرونده اتهام‌هاي قتل عمد، كودك‌آزاري همراه با ضرب و شتم را به فاطمه تفهيم كرد و سپس او را براي تحقيقات بيشتر در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران قرار داد.

بازپرس پرونده درباره انتساب اتهام قتل عمد ندا كوچولو به متهم پرونده گفت: با توجه به اين‌كه پرتاب كردن كودك و ايراد ضرب و جرح به سرش نوعاً كشنده تلقي مي‌شود و اين ضربات هم باعث مرگ دختربچه شده است، در نتيجه اتهام قتل عمد به متهم منتسب خواهد بود. حتي اگر قصد قتل نداشته باشد. به گفته اين مقام قضايي متهم در اظهاراتش اعلام كرده بود كه بيماري روحي و افسردگي شديد دارد كه به خاطر آن مرتكب اين حادثه تلخ نيز شده است كه به اين ادعاي او در جلسه بعدي رسيدگي خواهد شد.

پيكر نيمه‌جان ندا كوچولو روز دوشنبه 25 مرداد امسال به بيمارستاني در مركز تهران منتقل شد. پزشكان نيز با مشاهده آثار جراحت، سوختگي و ضرب و شتم شديد روي پيكر نيمه‌جان دختر موضوع را به پليس اطلاع دادند. همزمان با شروع تحقيقات قضايي پليسي، زن‌عموي دختربچه بازداشت شد كه سرانجام بعد از 51 روز در بازجويي‌ها لب به اعتراف گشود و ماجراي مرگ تلخ دختربچه بيگناه را بازگو كرد.

اكنون 2024-05-11, 11:35 pm ميباشد