فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

فروم ایساتیس

با سلام و عرض خسته نباشید شما میتوانین با عضویت در این سایت به امکانات دیگری دست پیدا کنید
عضویت در 10 ثانیه انجام میشود

فروم ایساتیس

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
با سلام خدمت کاربران و میهمانان ازین به بعد میتونین جدید ترین موضوعات رو در سام سایت مشاهده کنید

اخبار جام جهاني

isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

افتخارات : 6 4
    جنسيت : ذكر
    تعداد پستها : 464
    امتياز ها : 1216
    تشكر : 9
    تاريخ عضويت : 2010-06-04

w اخبار جام جهاني

پست من طرف isatice 2010-06-17, 10:08 am

مسی: کاش در آرژانتین هم مثل بارسلونامرا دوست داشتند

سایت گل- لیونل مسی، در بارسلونا بسیار محبوب است ولی زمانی که برای تیم ملی کشورش به میدان می رود، سیل انتقادات روانه عملکرد او می شود و همین موضوع موجبات ناراحتی ستاره ریز نقش آرژانتینی را فراهم آورده.

مسی در صحبتهایی که در روزنامه سپورت کاتالونیا منتشر شد گفت:« فکر می کنم که ما می توانیم قهرمان دنیا شویم.این شانس را داریم که از فاکتورهای مختلفی که تیمهای قهرمان از آن بهره می برند،برخوردار باشیم. البته می بایست گام به گام به جلو برویم.»

ستاره آرژانتینی به این نکته اشاره کرد که به محض ورود به آفریقای جنوبی، تمام خاطرات سخت و تلخی که از مرحله مقدماتی رقابتهای جام جهانی در ترکیب آرژانتین به یاد داشت را به دست فراموشی سپرده. مسی ادامه داد:« به محض ورود به آفریقای جنوبی همه چیز برایم از صفر آغاز شد.می دانستم که امور به نحو دیگری خواهند بود و می بایست از شرایط حضور در اینجا بهره ببرم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و می بایست به آرامی حرکت کنیم.»

او با تشکر از حمایتهای هم تیمی هایش در شرایط سخت و دشوار گفت:« هم تیمی هایم در لحظات سخت با من بودند و بسیار خوشحال می شدم که درکشورم هم مرا دوست می داشتند و همان طور که در بارسلونا از من مراقبت و حمایت می کنند، در آرژانتین هم از من حمایت می شد.»

مسی در مورد نحوه بازی اش در دیدار مقابل نیجریه گفت:« من در دیدار مقابل نیجریه به نحو دیگری وبه شیوه ای کاملا متفاوت با بارسلونا بازی کردم. گاهی وقتها به عقب می آمدم و تماس به مراتب بیشتری با توپ داشتم.»
    isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

w رد: اخبار جام جهاني

پست من طرف isatice 2010-06-17, 10:10 am

دزدی از هتل محل اقامت بلاتر
    قربانی این دزدی، گابریل باتیستوتا، ستاره سالهای نه چندان دور آرژانتین بوده است

سایت گل- به نظر می رسد که دزدهای آفریقای جنوبی جسارت و شجاعت بیشتری پیدا کرده اند. این دزدها در آخرین اقدام خود به هتل محل اقامت سپ بلاتر، رئیس فیفا دستبرد زده است ...البته تنها قربانی این دزدی، گابریل باتیستوتا،ستاره سابق تیم ملی آرژانتین بوده است.

سازمانهای محلی از اظهار نظر در این رابطه احتناب کرده است و ریچ ام خوندو، رئیس کمیته سازماندهی محلی در صحبتهایی تنها به گفتن این جمله :« باید با پلیس تماس گرفت.» بسنده کرده است.

پیش از این در آفریقای جنوبی دزدان به اتاق خبرنگاران پرتغالی، اسپانیایی، چینی و نیوزیلندی هم حمله کرده اند و اکنون نام باتیستوتا که در هتل میچلانگلو، یکی از لوکس ترین هتلهای ژوهانسبورگ نیز در لیست قربانیان این دزدی ها اضافه شده است.این هتل در محله ساندتون، یکی از بهترین محله های ژوهانسبورگ قرار دارد.

زمانی که باتیستوتا به اتاقش در این هتل بازگشته، دریافته که دزدهایی به اتاقش سر زده اند. او در این رابطه به رسانه های آرژانتینی گفت:« تعدادی از کارتها و مقداری پول که در اتاق گذاشته بودم، به سرقت رفته است.»

البته با این وجود، باتیستوتا دست از طنزپردازی برنداشته و در ادامه صحبتهایش گفت:« همسرم حرف من را باور نمی کند. او می گوید که من به دروغ گفته ام که مورد دزدی قرار گرفته ام که به خرید بروم.»
    isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

پست من طرف isatice 2010-06-17, 10:11 am

بازتاب شکست اسپانیا در مطبوعات این کشور

سایت گل- شکست تیم ملی اسپانیا مقابل سوئیس، امری به واقع غیرمنتظر بود و روزنامه ها و وب سایتهای خبری این کشور، نسبت به این شکست واکنشهای متفاوتی را نشان داده اند. باهم نگاهی به بازتاب این شکست می اندازیم:

*روزنامه آ.اس در تیتر اصلی خود پس از شکست 0-1 ماتادورها مقابل سوئیس تیتر زد: تلنگری برای به خود آمدن

*تیتر اصلی نسخه دیجیتال روزنامه ال پائیس بدین ترتیب بود: اسپانیا مقابل سوئیس خرد شد؛ ششمین شکست در اولین دیدار جام جهانی ( که به این نکته اشاره داشت که اسپانیا برای ششمین بار در اولین دیدار خود در رقابتهای جام جهانی تن به شکست داده است.»

*روزنامه آ.ب.س، یکی از روزنامه های سیاسی اسپانیا نیز در نسحه دیجیتال خود، تیتر یک خود را به شکست اسپانیا اختصاص داد و نوشت:« لغزش اسپانیا مقابل سوئیس»

* وب سایت روزنامه اسپورت کاتالونیا نیز با لحنی طعنه آمیز تیتر زد: «سورپرایز در آفریقای جنوبی»

* روزنامه ال موندو در وب سایتش ، این شکست را این گونه توصیف کرد:« کابوسی برای شروع.»
    isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

پست من طرف isatice 2010-06-17, 10:12 am

پاسخ کاپلو به بکن باوئر: آلمان از انگلیس می ترسد!

سایت گل- چند روز پيش فرانس بکن باوئر يکي از اسطوره هاي آلمان زبان به انتقاد از سبک کاري کاپلو گشود و گفت:«آنچه من در ديدار انگليس مقابل آمريکا ديدم، خبر چنداني از فوتبال نبود. به نظر مي آيد که انگليس رو به عقب برگشته و به روزهاي " شوت و حمله اش " بازگشته است... مطمئن نيستم که کاپلو بتواند تغييرات چنداني در رختکن سه شيرها اعمال کند. نمايش ضعيف انگليس تاوان اين است که بازيکنان انگليسي بسيار کمي در ليگ اين کشور ديده مي شوند. آنها ترجيح مي دهند تا برترين بازيکنان خارجي را از سرتاسر دنيا به ليگشان بياورند و از همين رو بازيکنان انگليسي کمي در ليگ اين کشور شکوفا مي شوند.»
    کاپلو نيز اين اظهارات را بي جواب نگذاشته است. او که هميشه رابطه خوبي با بکن باوئر داشته، اين صحبتها را چندان جدي نگرفته است و صحبتهاي او را به منزله تلاشي براي افزايش فشار بر روي شانه هايش تلقي کرده.
    اين احتمال وجود دارد که دو تيم انگليس و آلمان در رقابتهاي جام جهاني با هم روبرو شوند. در صورتي که انگليس در گروه خود در رده دوم قرار گرفته و آلمان به عنوان تيم صدرنشين گروه چهار به دور بعد صعود کند(يا بالعکس) اين دو تيم روز بيست و ششم ژوئن مقابل هم قرار خواهند گرفت و به همين دليل به نظر مي رسد که قصد بکن باوئر افزايش فشار به کاپلو است.
    فابيو کاپلو در صحبتهايي نسبت به اظهارات بکن باوئر واکنش نشان داده و در اين رابطه گفته:« آلماني ها از ما مي ترسند، چرا که ما مي توانيم هجومي و خوب بازي کنيم.»کاپلو معتقد است که تنها دليل و توجيه انتقادات بکن باوئر را اين مي داند که آلماني ها نگران سبک بازي انگليس هستند، چرا که اين تيم را يکي از مدعيان قهرماني مي دانند و با اين صحبتها قصد دارند تا سه شيرها را تحت فشار قراردهند؛ صحبتهايي که کاپلو اصلا خودش را از اين بابت نگران نمي کند.
    علاوه بر کاپلو، متئو آپسون ، مدافع تيم ملي انگليس نيز به اظهارات بکن باوئر پاسخ داده است. آپسون در اين رابطه گفت:« او چنين نظري دارد. اجازه بدهيد نظراتشان را فرياد بزنند. شما مي توانيد تا آنجايي که مي خواهيد حرف بزنيد. ولي همه چيز بسته به اين است که در زمين مسابقه چه رخ مي دهد. ما هميشه مي خواهيم جذاب ترين فوتبال ممکن را به نمايش بگذاريم ولي فکر نمي کنم که ما تيمي با پاسهاي بلند و کسل کننده باشيم. مدت زيادي تمرين و تلاش کرديم تا با ذهنيتي بازي کنيم که در اکثر دقايق ميدان کنترل توپ و ميدان را به دست بگيريم. ما از ليگي مي آييم که هميشه بحث مهم آن، مالکيت توپ است.»
    isatice
    isatice
    Site Director-General
    Site Director-General

پست من طرف isatice 2010-06-17, 10:13 am

داويد ويا: بايد دو بازي بعدي را ببريم

سايت گل- داويد ويا، مهاجم تيم ملي اسپانيا، تاكيد كرد كه اسپانيا علي رغم شكست 1-0 مقابل سوئيس در اولين بازي اش در جام جهاني از شانس بالايي براي صعود به مرحله بعدي بازي ها برخوردار است.

او گفت كه اين شكست ثابت مي كند كه هيچ ديداري در جام جهاني آسان نيست و آنها بايد در هر ديدار بهترين بازي اش را به نمايش بگذارد.

او در مصاحبه با ماركا گفت:" ما نبايد اين طور بازي مي كرديم اما هنوز در رقابت ها هستيم و مي توانيم به مرحله بعد صعود كنيم. مي دانيم كه اگر بتوانيم دو بازي باقي مانده را با پيروزي پشت سر بگذاريم، به مرحله بعد صعود خواهيم كرد.

اين بازي نشان داد كه هيچ حريف ضعيفي در جام وجود ندارد و در يك روز بد، مي تواند اتفاقي مانند بازي ديروز رخ دهد. از سوي ديگر، ما خوش شانسيم كه هنوز در مرحله گروهي هستيم و علي رغم يك روز بد، هنوز در رقابت ها حضور داريم.

ما به بازي مقابل هندوراس فكر مي كنيم و اينكه در دو بازي باقي مانده تنها بايد به پيروزي برسيم. ما مي خواستيم از عمق دفاع حريف به گل برسيم، ما با سبك هميشگي مان بازي مي كرديم اما در بعضي از موقعيت ها آنها بسيار خوب كار كردند و در بعضي موقعيت ها نيز ما ضربه آخر را خوب نزديم اما اكنون بايد به فكر دو بازي آينده باشيم

اخبار جام جهاني 101251
    اخبار جام جهاني 101251

اين مطلب آخرين بار توسط Admin در 2010-06-17, 10:46 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.

اكنون 2024-05-10, 3:52 am ميباشد